Kreta, Griekenland · Malia · 7 nachten · Amsterdam (AMS)

Windmill Apartments I

Alleen logies via Corendon 17°C · Onbewolkt

Highlights

  • Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto
  • De verzekering voor je auto is geregeld
  • Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Beschrijving

Reisperiode: 15/06/2026 • 7 nachten
Vertrek: AMS → HER
Verzorging: Logies
Kamer: 2-kamerappartement Tuinzicht
Zomer Wanneer je tussen 01-05-2026 en 30-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. Ligging Gelegen aan het openbare strand (Windmill) Zandstrand Ligbedden tegen betaling Parasol tegen betaling Centrum van Malia op circa 1 kilometer Dichtstbijzijnde winkel op circa 1 kilometer Dichtstbijzijnde restaurant op circa 1 kilometer Dichtstbijzijnde bar op circa 1 kilometer Bushalte op circa 500 meter Algemeen & faciliteiten 1 gebouw Maximaal 2 verdiepingen 19 kamers Receptie Lobby Wifi in diverse openbare ruimtes Tuin Restaurants & bars Snackbar Zwembaden Buitenzwembad Buitenzwembad voor kinderen Bubbelbad buiten Zonneterras Ligbedden Parasol Verzorging Logies Goed om te weten Diverse faciliteiten gedeeld met Windmill Apartments llHotelkamers Studio Standaard Zeezicht SZM Oppervlakte circa 25 m² Zeezicht Airconditioning Kluisje tegen betaling Televisie Keuken Kookstel met 2 kookplaten Koffie- en theefaciliteiten Koelkast Badkamer bad of douche, toilet en föhn Wifi Balkon (zitje) Studio Standaard Balkon SZW Oppervlakte circa 25 m² Airconditioning Kluisje tegen betaling Televisie Keuken Kookstel met 2 kookplaten Koffie- en theefaciliteiten Koelkast Badkamer bad of douche, toilet en föhn Wifi Balkon (zitje) 2-kamerappartement Tuinzicht 2A1 Oppervlakte circa 25 m² Tuinzicht Airconditioning Kluisje tegen betaling Televisie Keuken Kookstel met 2 kookplaten Koffie- en theefaciliteiten Koelkast Badkamer bad of douche, toilet en föhn Wifi Balkon (zitje) 2-kamerappartement Zeezicht 2A2 Oppervlakte circa 25 m² Zeezicht Airconditioning Televisie tegen betaling Keuken Kookstel met 2 kookplaten Koffie- en theefaciliteiten Koelkast Badkamer bad of douche, toilet en föhn Wifi * Balkon (zitje)

Prijsvergelijking

Corendon
Corendon

Vertrek 15 juni 2026

€413 p.p.
Bekijk →

Prijsgeschiedenis

Datum Aanbieder Prijs p.p.
14-05-2026 Corendon €413,00
06-05-2026 Corendon €307,00

Prijsstatistieken

Laagste prijs ooit

€307 p.p.

Gemiddeld (90 dagen)

€360 p.p.

Hoogste prijs ooit

€413 p.p.

Prijsdaling

-14.7%

Transparantie over onze inkomsten

PrijsPilot is voor bezoekers altijd gratis. Wanneer je via een link op deze pagina boekt, ontvangen wij een kleine commissie van de aanbieder via het TradeTracker affiliate-netwerk. Dit heeft geen invloed op de prijs die jij betaalt en bepaalt niet de volgorde van onze resultaten — wij sorteren standaard op prijs. Lees meer in over ons of in onze voorwaarden.

Meer vakanties in Kreta

vanaf p.p.

€413

Bekijk & Boek →